Garfield

30. července 2007 v 10:22 | dfhgm |  CHYBY VE FILMECH
15 Chyb
1.) Když Garfield hledá telegrafní věž, tak se ptá, jestli někdo neví kde je. Říká, že stojí u modrého a oranžového stromu. Na krabici Kibly Cat ale žádné stromy nejsou, tak kde to vzal?

2.) Když si na začátku filmu hraje Garfield s Nermanem na astronauty, garfield vypustí Nermana "do vesmíru" a drží provaz. Ale když mu teče mléko do tlamy, tak ho už nedrží. Ale v následujícím okamžiku už ho zase drží.

3.) Garfield by nemohl přežít tak velký pád z telegrafní věže a ještě ke všemu by nemohl prorazit auto, aniž by nebyl alespoň poškrábaný.

4.) Když Garfield lezl potrubím, tak na monitorech byl jako červená tečka ješte někde ve čtvrtce,ale když ukázali Garfielda, tak už vylézal. Ale on neumí tak rychle lézt.

5.) Když přijde veterinářka pro Johna, aby spolu šli na výstavu, tak zaparkuje svoje auto před jeho garáž, ale ještě ráno tam měl John zaparkované svoje auto.

6.) Kde Garfiel kouká na klip BEP, tak nechce, aby seOddie díval s ním, tak ho pár krát schodí, ale Oddie doněho hodí potom polštář. Ale jak mohl tak přesně a silně hodit pes?

7.) Když Oddie jakože vystřelí Garfielda do vesmíru, tak tam narazí na vrch stožáru, tak vypadne, ale v dalším záběru Garfield znovu vypadne z vědra.

8.) Proč, když se mohou všechny zvířata bavit, nemluví i Oddie?

9.) Když poprvé vyhazuje Garfield Oddieho z křesla, tak ma hnědé oči, ale po zbytek filmu je má zelené.

10.) Garfieldovi se v průběhu filmu mění oči - podle toho, jestli jde o detailní záběr či ne.

11.) Když majitel vyžene Garfilda ven za to, že udělal takový bordel, když byli na výstavě psů dvířka pro kočky byla zavřena. Když šel pes v noci za ním byli otevřené.

12.) Na začátku filmu má John Volvo značky T03-851, potom když Líza hledá Odieho je značka 135-749 a potom, když přijdou na vlakovu stanici má Volvo stojící před nimi značku 135-749.

13.) Během celého filmu mění dvířka pro psa barvu.

14.) Když veterinářka nese Garfielda na poručené služby, tak má ruku asi 5cm od něj!

15.) Když veterinář bere Garfielda, tak mu do něj vjede ruka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama