Červen 2007

Snowboarďáci

25. června 2007 v 20:49 | ftzýžiu |  CHYBY VE FILMECH

1)Když bratranec od Jáchyma (Martin) veze uklízečku (kuchařku) do města pro nějakou tu dezinfekci, tak točí volantem jako divej, auto se však vůbec nehýbe a jede rovně.

2)Na konci, jak ta ženská drží tu krabici s "bejbysitingem" tak poprvé ji drží obrázkem nahoru (resp. ke kameře) ale v druhém záběru je krabice obráceně.
3)Když jedou na hory autobusem, tak když je záběr na autobus, tak je sníh, ale když je záběr v autobusu, tak v krajině není ani sněhu.
4)Víte, že mají všichni herci brýle stejné značky??? (až na tu barvu, ta je jiná).
5)Kde vzal Rendy ty klíčky od Hummera, ve scéně, jak Jáchym zapadl do díry na uhlí ???
6)Jak na začátku loví Jáchym s jeho otcem kapra, tak jak je na ně záběr, když je kamera pod vodou, tak jde docela dobře rozeznat, že Rendy netelefonuje, avšak, jak je na ně záběr ze "země" tak zase telefonuje.
7)Když připravujou Rendy a Jáchym ten pokoj na párty, tak Rendy ztrhne KARMU, ale na dalším záběru zase je!!!
8)Když si kluci lehnou do toho svého "kumbálku" tak nejsou přikrytý, ale ráno ano, že by pokojová služba?
9)Když Jáchym hledá místo, kde by schoval "bejbysiting" tak ho hodí na skříň (naležato) ovšem, jak ho ta holka najde, tak ho chytá za anténu, která trčí nahoru (takže je na stojáka).(čas chyby 37:00-38:30)
10)Když Kotek a Mádl nasadají do taxíku tak v jednom záběru je snowboard ve prostředku ale o vteřinku později je nad Kotkem.
11)Při příchodu do chaty si Kotek sundavá 2x batoh.
12)Všimněte si že když dělají kluci bordel v Martině pokoji tak Marta se snaží otevřít dveře doleva,ale když tam přijde majitel chaty tak dveře otvírá doprava.(Přidal ennbbo)
14)Když jim ujíždí hummer ze svahu, tak svítí brzdový světla:-) (Přidal Tomsa)
15)Když Rendy a Jáchym dráždili psa a on posunul celou skříň tak spadla váza jak to že se nerozbila a nevylila se. (Přidal JJ)
16)Když nastupuje Kotek a Mádl do taxíku tak sněží, ale v taxíku pak jednu chvíli ne.(Přidal anonym)
17)Jak skákali ven v noci, tak je Marta zamkla, tak jak to, že se tam nějak objevili a ráno bylo zase zamknuto a klíč si vzít nemohli. (Přidal Akisseks)
//<![CDATA[ //]]>

Harry Potter a vězeň z Azkabanu

25. června 2007 v 20:41 | ,mfth |  CHYBY VE FILMECH

1)Ve scéně jak Snape zastupuje Lupina tak se Snapovi mění tvar vlasu jsou přilehlé a pak načesané.

2)Jak Harry upadne na mokrý chodník při útěku od Durselových tak je pochopitelně mokrý ovšem v dalších scénách,tomu tak není.
3)Jak teta Marge vyletí do vzduch tak se sebou strhne ubrus ze stolu ovšem ve scéně po tom je ubrus narovnaný.
4)Před tím než Harry vstoupí do Chropticí chýše je světlo,ale o 15 min. po tom je tma jako v pytli.
(Komentář:Z Bradavic do Prasinek to není zrovna nejblíž.Takže bych se ani nedivil kdyby jim to trvalo déle.A navíc bylo asi před hodinou(ve filmovém ději)půl osmý.(To jak byli na cestě k Hagridovi. Komentoval tyger)
5)Poprvé když je u jezera napadnou Mozkomorové a za jezerem vyletí patron tak Harry padá až když patron zhasne ale až se vratí v čase tak patron plně svítí a v dálce za jezerem je vidět padající silueta Harryho =D(Přidal ?? )
//<![CDATA[ //]]>

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly

25. června 2007 v 20:38 | nugoiucfbgv |  CHYBY VE FILMECH
1)Když Jack vybírá posádku tak si můžete všimnou jak Marie hrozí levou rukou a když se změní úhel kamery hrozí pravou.
2)Ve scéně kdy Will přinese meč ke guvernérovi tak si všimnete jak se mění čas na hodinách.
3)Kapitán říká Elizabeth, že nic necítí. Tak proč na začátku filmu,když se dvojice pirátů snaží Elizabeth unést a ona na jednoho nechá spadnout žhavé uhlíky, jeden začne křičet: "Ne, to pálí."
4)Když Jack opouští na začátku filmu svou loď tak zvedá pravou nohu,ale dopadá na levou.
5)Vojáci nemohou ze svých pušek střílet víckrát za sebou-jak se tomu ve filmu,protože opakovací puška byla vylezena o několik let později.
6)Barbarosa nemá prostřelenou košili po té co jej Jack střelí.
7)Při příjezdu Jacka na pevninu(začátek filmu),tak se rychle mění obloha.
8)Ve scéně kde guvernér Swann přináší Elizabet šaty,tak si všimnete že se Elizabetin účes mění.
9)Při tom jak Elizabet padá do moře si všimnete že jsou všude útesy,ale při scéně kde ji Jack zachraňuje není po útesech ani památky.
10)Barbaross říká ze vrácené šaty od Elizabet jsou prohřáté,ale mi přece víme že tyto piráti jsou prokletí a necítí nic.
11)Všimněte si že při scéně kde Jack a Will spolu bojují v kovárně je vidět Willovo elfské tetování.
12)Nemyslím si že by zvládli dostat ločku pod vodu a tak mít vzduch i pod vodou.
13)Když Elizabet na začátku filmu zkoumá přívěšek tak je na jejich nechtáh vidět že má nalakované nehty.
14)V času 2:07:19 je vidět na palubě Jackovi loči chlap s kloboukem a brýlemi,to asi nebude pirát :D je to chlap od filmového štábu.
15)Orlando Bloom má při příchodu do guvernérova domu krátké vousy,po tom co přijde domů-do kovárny má však na tváři pěkný porost.
16)Na začátku kde drží Jack Elizabet jako rukojmí,má nejdřív Elizabet "přívěšek" zastrčenej pod oblečení pak ji Jack přepadne a "přívěšek" je najednou venku.(Čas chyby 0:17:50)
17)Na začátku v kovárně kde Will a Jack spolu bojují vykoukne Willovi z pod košile tetování z LOTRA.(Čas chyby 0:24:07)
18)V cele kde je Jack na začátku filmu nejsou vidět stíny které by měly vytvářet mříže!
19)Jak to že ani Jack ani Will nejsou mokří když vylezou z moře,po scéně kde jdou po dně moře v ločce?
20)Na začátku filmu kde má Jack zaplatit "parkovní" za loĎ můžete vidět že pod jendným přístřeškem jsou štafle podle mě je v této době ješte neznali.
21)Když ten chlap na začátku filmu zastaví Jacka, aby zaplatil, na tom stolečku (jak v další scéně Jack bere ten váček s penězi) je pírko nalevo. Ve scéně, když Jack bere váček je pírko napravo.(Přidal Gabčík)
22)V 1:17:41 jak Jack vleze Barbarosovi do záběru, když kouká do dalekohledu, Jack je v realné velikosti místo toho, aby se zvětšil.(Přidal Gabčík)
23)Když se Jack s Elizabeth dostanou z ostrova na Dountles (1:36:24) tak se na levé straně oběvuje (nový pirát)zvukař.(Přidal/a mimi)
23)Jakto že je na historické lodi kovovový stěžeň?To už tenkrát používali kovové stěžně nebo co to má být ???? :-)).(Přidal/a mimi)
24)Úplně na začátku filmu kdy Jack jede na stěžni své loďky má z vousu udělané 3 culíky, po celý zbytek filmu má už jen 2 (asi se jim nechtělo s tím každé ráno piplat).(Přidal Ovce)