Role v Čarodějkách

26. dubna 2006 v 19:37 | Kačule |  Alyssa Milano
Datum narození: 2. listopadu 1975
Místo narození: San Francisco, narodila se v domě
Muži: Clay. Paul., Tony, Peter, Martin, Brian, Joel, Steve, Mike, Billy Wilson (přebrala ho Piper), Ken, Kyle, Hans, Rex, Billy, Anton, "Amor", její profesor etiky (byla pod vlivem smrtelného hříchu chtíče:), Cole Turner + 3 listy se jmény mužů, které potkala v New Yorku, Jason dean
Zaměstnání: Jako tučňák ve svých 15, kdy dávala balónky dětem, pomáhala Piper v P3, hosteska v Rainbow Room a Chelsea Pier v New Yorku, asistentka Prue v Bucklandu, v SWA realitce jako sekretářka, senzibilka v hotelu Neptun, nyní má vlastní poradní sloupek v novinách The Bay Mirror
Manželství: Cole Turner (14. března 2002)
Rozvody: Cole Turner
Děti: jedno démonické dítě, které čekala s Colem, dítě si pak kouzlem přivlastnila věštkyně, která pak byla i s dítětem zničena, momentálně žádné děti
Datum úmrtí: /
Rodokmen: Byla nejmladší ze sester, po smrti Prue se stala prostřední sestrou
Síly: Předtuchy, levitace, empatie
Auto: Silver Mini
Phoebe je nejmladší a dle mého názoru i nejkrásnější ze sester. Byla vždycky takový diblík a černá ovce rodiny. Divoká, nestálá a hrozně nezodpovědná Phoebe se časem změnila v klidnější mladou ženu.Nejprve měla pouze pasivní moc, proto se začala učit bojová umění. Dokáže vidět do minulosti, přítomnosti i budoucnosti, ale svoje schopnosti zas tak moc neovládá. Často se jí stává, že když se dotkne nějaké osoby nebo věci, uvidí co se stane, což bývá často znamením, že se jedná o člověka, kterému má pomoci. Dlouhodobě byla bez práce, občas sice nějakou našla, ale v zápětí ji ztratila. Vystudovala psychologii na vysoké škole a konečně si našla práci, která ji baví a je v ní dobrá - vede rubriku dopisů čtenářům "Zeptejte se Phoebe" v časopise The Bay Mirror. Získala také aktivní moc, po které tolik toužila - levitaci. Phoebe má trochu sklony ke zlu, ale zatím vždycky to dokázala ovládnout. Zamilovala se do démona Colea, jehož si nakonec vzala, ale manželství nebylo šťastné. Nakonec musela volit mezi démonickým manželem a sestrami. S Coleem byla také těhotná, ale o dítě přišla. Nyní je rozvedená a zase sama. Další schopnost, kterou se učí ovládat, je bohužel zase pasivní. Jedná se o empathii.
Kdo je kdo:
 1. Charlotte Warren - První známý předek, čarodějky jí pomáhali při porodu Melindy (ep. 3 díl 4.)
 2. Melinda Warren - Narozena 31.10.1670, zakladatelka čarodějnického rodu. Upálena v Salemu (ep. 1. díl 9.)
 3. Briana - Pra pra pra teta, která připravila Lorda války Gabriela o meč (ep. 1. díl 16.)
 4. P. Bowmen - jeden z minulých životů Prue. Byla fotografkou a ovládala sílu zmrazování (ep. 2. díl 14)
 5. P. Braxter - Minulý život Piper, provdala se a založila rodinu, je prababičkou čarodějek a ovládala stejnou sílu jako P. Bowmenová. (ep. 2. díl 14)
 6. P. Russel - Minulý život Phoebe. Ovládala sílu ohně a zamilovala se do zlého čaroděje, který ji navedl, aby zabila své sestřenice. Ty ji však přemohli a proklely - v kyždém dalším životě zemře ve stejném věku. (ep. 2. díl 14)
 7. Gordon Johnson - Danův minulý život, provdal se za Piper. Byl pradědečkem čarodějek. (ep. 2. díl 14)
 8. Penelope Johnson - Narozena 23. 6. 1937, zemřela 5. 5. 1998 Babička čarodějek a po smrti matky i vychovatelka. Byla velmi mocnou čarodějkou, své vnučky ochránila před zaklínačem Nikolasem tím, že jim odebrala schopnosti, ty se jim po její smrti zase vrátily.
 9. Jack Halliwell - Dědeček čarodějek, mají od něj příjmení :)
 10. Patricia Halliwell - Narozena 5. 4. 1950, zemřela 28. 2. 1978. Matka čarodějek, ovládala sílu zmrazování času. Utopil ji vodní démon.
 11. Victor Jones - Otec čarodějek, který je opustil, když ještě byly dětmi.
 12. Sam - světlonoš Patricie a otec Paige
 13. Cole Turner - démon Baltazar, po setkání s Phoebe se do ní zamiloval a vydal se cestou dobra
 14. Prudence Halliwell - Narozena 28.10. 1971, zemřela ?.?. 2001 Schopnosti: Astrální projekce, telekineze
 15. Piper Halliwell - Narozena 7.3.1973 Schopnosti: Zmrazování času, Molekulární urychlování
 16. Phoebe Halliwell - Narozena 2.11. 1975 Schopnosti: Předpovídání, Levitace
 17. Leo Wyatt - Zemřel v 2. Světové válce, poté se stal světlonošem a pomáhal čarodějkám, zamiloval se do Piper, se kterou se oženil.
 18. Paige Matthews - Narozena 2.8.1977 Dcera Sama a Patricie, po smrti Prue doplnila trojici. Schopnosti: transportování, léčení
 19. Wyatt Matthew Halliwell - Syn Piper a Lea
 20. Chris Perry (Halliwell) - Druhorozený syn Piper a Lea, v 6. sérii dělá čarodějkám světlonoše
PHOEBE:
Předtuchy:
Poprvé:
1x01 Všechno zlé pro něco dobré
Popis:
Velmi důležitá schopnost, díky které dokáže vidět současnost, budoucnost či minulost, k uskutečnění vidění stačí jen dotknout se jakoukoliv částí těla určité věci- pokud se dostaví nějaké vidění, Phoebe je pak na chvíli mimo sebe- zavře oči a černobíle vidí nějaký výjev, často to bývá znamení že má dané osobě pomoci. Pokud drží určitou věc v rukách a soustředí se na ni, dokáže vidění i vyvolat.

Levitace:
Poprvé:
3x01 Po líbánkách
Popis:
Levitace je aktivní silou, kterou si Phoebe vždy tak přála. I když se může zdát, že je celkem k ničemu, není to vůbec pravda- v kombinaci s bojovými uměními, které se Phoebe naučila je velmi mocnou zbraní a nejednou jí pomohla z velkých problémů (nebo ji do nich dostala:)

Empatie:
Poprvé:
6x01 Valkýry z Vallhaly, část 1
Popis:
Phoebina druhá pasivní schopnost, která jí ovšem spíš problémy způsobuje než jí s nimi pomáhá. Díky této schopnosti cítí Phoebe emoce druhých, ví, když před ní něco skrývají, ví kdy jsou naštvaní… zprvu byly těmito emocemi úplně zahlcena a chovala se podle nich- se svým přítelem se přestala chtít stýkat, protože vždy jejich setkání končilo sexem a dokonce rozpoutala i nějakou tu bitku. Ale posléze už se naučila alespoň trochu kontrolovat.
Propůjčené schopnosti:
Seznam schopností a dílů:
vytváření (1x15 Máme v domě bubáka?),telekineze (1x21 Láska je zlá), vrhání ohně (2x14 Hrozba z minulosti), létání (2x22 Přej si a bude ti bráno), telekineze + transport zaklínačů + proměny (3x13 Nevěsta v temnotách), vrhání ohně + ohnivý transport (4x19 - 4x21)
Alyssa (Pheobe):
151 El Camino Drive
Beverly Hills, CA 90210
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama